BMX kolo Galaxy Early Bird 20″ – model 2021 žlutá

Freestyle kolo pro jízdu a triky ve skateparku či U-rampách, pláště Kenda, zadní čelisťová brzda.. BMX kolo Galaxy Early Bird 20"... více informací »
BMX kolo Galaxy Early Bird 20"
Značka: Galaxy
6 990 Kč
Ověřit dostupnost
Freestyle kolo pro jízdu a triky ve skateparku či U-rampách, pláště Kenda, zadní čelisťová brzda.. BMX kolo Galaxy Early Bird 20"...

Freestyle kolo pro jízdu a triky ve skateparku či U-rampách, pláště Kenda, zadní čelisťová brzda.. BMX kolo Galaxy Early Bird 20″ – model 2021 díky speciální BMX geometrii rámu umožňuje provádět triky, ať už v parcích či U-rampách. Odlehčený, ale pevný 9″ hi-ten ocelový rám a 20″ kola s hliníkovými ráfky a plášti Kenda jsou zárukou perfektní ovladatelnosti. Díky své konstrukci a vlastnostem tak BMX kolo Galaxy Early Bird 20″ potěší především milovníky hravé jízdy, adrenalinu a freestyle.Technický popis:

Brzdy
zadní Tektro U-Brake

Kliky
jednodílné – jednopřevodník

Náboje
Fe, osa 10/14 mm

Osa
Fe

Brzdové páky
Power

Pedály
BMX

Pláště
Kenda K-1040 20×2,25″

Představec
Leadtec

Ráfky
Al, 32 děr

Rám
Hi-Ten

Řetěz
YBN S410

Řídítka
Leadtec, 720mm

Rychlosti
1

Sedlo
Nexelo

Sedlovka
Fe

Hmotnost
11,4 kg

Velikost rámu
9″

Vícekolečko
pastorek 14 zubů, volnoběžka

Vidlice
Hi-Ten

Hlavové složení
A-head + rotor Tento exkluzivní výrobek lze pořídit bezprostředně tady u nás v rubrice uncategorized. Podívejte se na jiné produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu. Tento vyjímečný výrobce pro vás připravuje vysoce kvalitní sortiment. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek BMX kolo Galaxy Early Bird 20" - model 2021 od výrobce s dlouholetou historií Galaxy lze získat v naší online nabídce za báječnou cenu. Akční cena již od 6 990 Kč.