Zvonek na kolo Kellys Bell 60 Kids Blue

Velký ocelový cyklistický zvonek s dětským designem, jednoduchá instalace, s metrickým šroubkem.. Zvonek na kolo Kellys Bell 60... více informací »
Zvonek na kolo Kellys Bell
Značka: Kellys
209 Kč
Ověřit dostupnost
Velký ocelový cyklistický zvonek s dětským designem, jednoduchá instalace, s metrickým šroubkem.. Zvonek na kolo Kellys Bell 60...

Velký ocelový cyklistický zvonek s dětským designem, jednoduchá instalace, s metrickým šroubkem.. Zvonek na kolo Kellys Bell 60 Kids je velký ocelový cyklistický zvonek s designem, který je věnován dětem. Ty si ho díky poutavému motivu určitě hned oblíbí a budou jej brát jako přirozený doplňek jejich kola.Technický popis:

ocelová konstrukce zvonku
s metrickým šroubkem
jednoduchá instalace
průměr vrchní části: 60 mm
Hodně prodávaný produkt Zvonek na kolo Kellys Bell můžete dostat zrovna u nás ve známé rubrice uncategorized! Připravili jsme pro vás akční produkty z této kategorie v bezva akci. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární dodavatel svým zákazníkům dodává velmi kvalitní sortiment

Ve slevě tento produkt Zvonek na kolo Kellys Bell 60 Kids od skvělého výrobce Kellys získáte zde výhodně! Výhodně za 209 Kč.